ESCMANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sizce Türkiye'nin eurovision tarihindeki en kötü şarkı ve sanatçı kimdir?

3 posters

Sizce Türkiye'nin eurovision tarihindeki en kötü şarkı ve sanatçı kimdir? Empty Sizce Türkiye'nin eurovision tarihindeki en kötü şarkı ve sanatçı kimdir?

Mesaj tarafından ^^Burakcan^^ Paz Ocak 31, 2010 4:55 pm

Sizce Türkiye'nin eurovision tarihindeki en kötü şarkı ve sanatçı kimse paylaşalım.
^^Burakcan^^
^^Burakcan^^

Ruh Hali : 8

Sizce Türkiye'nin eurovision tarihindeki en kötü şarkı ve sanatçı kimdir? Empty Geri: Sizce Türkiye'nin eurovision tarihindeki en kötü şarkı ve sanatçı kimdir?

Mesaj tarafından ^^Burakcan^^ Paz Ocak 31, 2010 4:57 pm

Bence Sibel Tüzün ve Süperstardı.O öyle neydi.O zamanlar 10 yaşındaydım ve duyduğumda hiç hoş gelmemişti.
^^Burakcan^^
^^Burakcan^^

Ruh Hali : 8

Sizce Türkiye'nin eurovision tarihindeki en kötü şarkı ve sanatçı kimdir? Empty Geri: Sizce Türkiye'nin eurovision tarihindeki en kötü şarkı ve sanatçı kimdir?

Mesaj tarafından SvetLena Paz Ocak 31, 2010 6:06 pm

Bana Bana ıyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
SvetLena
SvetLena

Mesaj tarafından esc-fun-muRat Çarş. Şub. 03, 2010 11:42 pm

Gülseren iğrençti tek kelimeyle zatn Eurovision tarihinin en kötü şarkısımı ne seçilmiş Very Happy Neysi o öyle rimi rimi ley bide bağırıyodu hahah Very Happy
esc-fun-muRat
esc-fun-muRat

Ruh Hali : 2

- Similar topics